Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 1

TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 1

Tarih 21 Ekim 2014, 11:26 Editör

Mehmet Ildırar (Yarbay) - Kasrik'ten Geçenler - 40.Bölüm - Semerkand Tv - Eşsiz güzel bir sohbet...

Video alttadır..
 
"İçerdeki gönülleri fethetmeden bir yeri fethedemezsiniz; İçerdeki gönülleri fethemenin nasıl olduğunu da bu videolarda bulabilirsiniz.."
 
Mehmet Ildırar (Yarbay) - Kasrik'ten Geçenler - 40.Bölüm - Semerkand Tv - Eşsiz güzel bir sohbet...
 
Mehmet Yarbay halen Adıyaman'ın Kahta ilçesi Menzil köyünde ikamet buyuran halen milyonlarca kişinin hidayetine vesile olan, (Bırakalım uzakları biz kendimizden biliyoruz) kötü hallerden iyi hallere geçmesine vesile olan, kutlu bir soyun varisi Evlad-ı Resul, Ehli Beytin günümüzde ki varisi Gavsı Sani Seyyid Abdulbaki (ks) hazretlerinin vekili olarak Almanya'da ilerlemiş yaşına rağmen insanlara hizmetten sohbetten geri kalmayarak, Gavsı Sani Hazretlerinin "Hizmet, nimettir.." sözü mucibinde hizmetlerine devam etmektedir.. (Bu yazıyı hazırlarken Mehmet Yarbay hayatta idi, lakin 2012 yılında Rahmeti Rahmana kavuşmuştur, kabri Adıyaman Kahta ilçesi Menzil köyü Merkadı Şerfi kabristanlığındadır)
 
Bu mübarek zatlar olmasa Güneydoğu'nun etknik olarak karıştırılmak istenen hali nasıl olurdu düşünmek lazım. Bu Allahu Tealanın hikmeti takdiri ve lütfudur. 
 
Yıllardır Peygamber (sav) varisi Allah dostlarının yanında bulunmuş ve çeşitli hizmetlerde emek vermiş Mehmet Ildırar Efendi veya tanınan ismi ile Mehmet Yarbay'ın hayatını anlatan, ilahi aşk ve muhabbetin olduğu bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Belkide bu video sayesinde iç dünyanızda keşfedeceğiniz yeni birşeyler vardır ve yine belki de size, içinizde ki sıkıntının huzura kavuşağı menzilin yolunu gösterecektir.. Biz inanıyoruz ve biliyoruz ki, çünkü gözlerimizle çok defa  gördükki nice arayan, aradığını bulmuş ve gayreti nisbetinde istifade etmenin derdindeydiler.. 
 
TSK'dan emekli olan Mehmet Ildırar'ın bu videosu Genelkurmay ve kuvvet komutanları dahil bütün TSK personeline açık mektup (videolu) niteliğindedir... Dileriz ordu millet özelliğine sahip halkımızın dini değerlerine geçmişte yapılan tarihsizliğin ve saldırıların, acımasızca yapılan bir barbarlık olduğunu anlarlar... Cenab-ı Hak'tan dileğimiz devletimiz bünyesinde ki hiçkimse dış destekli vatan hainliği kokan "bebek katili ve pkk destekçisi İsrail gibi" barbarlık sıfatına bürünmezler, dini değerlerimize saldırmazlar.. Askeride, poliside, köylüsüde çobanıda her insan bizimdir...
 
Hadis-i Şerifte buyuruluyor; "Ehl-i Beyt, Nuh'un gemisi gibidir. Ona binen kurtulur, ondan geri kalan boğulur." [Ahmed B. Habel, El-Müsned,3/157; Hakim, El-Müstedrek, 3/151]
 
Muhabbetle izlemeniz dileğiyle. Ve MinAllahi Tevfik.
 


TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 2. Bölüm

Bu haber 12146 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  RedditTasavvuf - İlim

Gönül Sultanlarından biri Ali Hafız Hazretleri

Gönül Sultanlarından biri Ali Hafız Hazretleri Nakşibendi sultanlarından bir sultan..

TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 2

TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 2 "İçerdeki gönülleri fethetmeden bir yeri fethedemezsiniz.." Mehmet Ildırar (Yarbay) - Kasrik'ten Geçenler - 41....

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 24723457
Toplam Çoğul: 29814417

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi