Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri..

Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri..

Tarih 30 Haziran 2015, 02:12 Editör

İşin özünü anlatan gerçekler...

2013 yılında sitemize aşağıda eklediğimiz "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Gezi Parkı Eylemleri.." başlıklı bir yazı yayınlamıştık, bugün adını "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri.." olarak değiştirip yayınlıyoruz..

Ah şu insanoğlu kendi tabiatını bozar ve bunu pazarlar. Tarihten de hiç ibret almaz. Kendisine verilen küçücük bir irade vardır o sınırsız özgür olduğunu zanneder.

Uzunca bir ipe bağlı hayvan gibi. Boğazındaki ipi farketmeyen önündeki otları yiye yiye ilerler. Yedikçe daha ileridekine göz diker. Zanneder ki bütün mera kendisinindir. Taki bağlı olduğu ip boğazına takılana kadar. İp boğazını sıkıp daha ileri gidemeyince anlar ki: “ben bağlıymışım”

Evet, bağlısın. Ey Allah’a meydan okuyan aciz, zavallı! Bir hücrene bile hükmedemiyorsun, bir an sonra başına ne gelecek bilmiyorsun, kalkmış Allah’a kafa tutuyorsun.

Her an adım adım yaklaştığın “ölüme” bir çare bulamamışken kendini özgür ve hür zannediyorsun.

Peki, akıbetin ne biliyor musun?

VELEV Kİ CEHENNEME DÜŞTÜN!

Bildiğiniz gibi her Ramazan dünya Müslümanlarının huzurunu kaçırmak için çeşitli faaliyetler yapıyorlar. Bunlardan bir tanesi İsrail’in Gazze’yi bombalamayı adet haline getirmesiydi. Bu sene Elhamdülillah çok da cesaret edemediler. Suriye ve Irak’da taşeronlar vasıtasıyla huzur bozuyorlar. Ancak bu yeterli değil. Daha fazla İslam ve din düşmanlığına ihtiyaçları var. Bunu da teşkilatlandırdıkları ahlaksızlarla gerçekleştiriyorlar.

Adamlar sırf Ramazan ayında Müslümanların huzurunu bozmak amacıyla İngiltere ve İsrail menşeli organizasyonlar ile sokağa dökülüyorlar ve kendilerinin açıkça “ibne” vs. (insan olmayan türlerden) olduklarını söylüyor, soyunuyorlar, ahlaksızlık sergiliyorlar.

Bunlara akıbetlerini hatırlatmak istedik. Çünkü verilen mühleti bunlar “özgürlük”, verilen hayatı “hürriyet” olarak anlamışlar.

Şeytan insanı böyle rezil hale getirirde, insan farkında olmaz. Birde bu olaylarda ki dış güçlerin parmağını ve Abd İstanbul başkolonsluğuna eşcinsellik bayrağının asılması, Almanya İngiltere başkolonslarının bizzat eylemlere katılmalarını da aynı not düşmek lazım.

İşte sizin atalarınızın başına gelenler:Bu rezil, ahlak dışı, milli ve manevi değerlerimize açık saldırının ürünü olan bu eylemleri yapan derneklerin başını çeken derneğe yapılan AB yardım fonu altında yatırılan paralar olayın bir diğer hainlik yönünü açıklıyor..

"Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Gezi Parkı Eylemleri.." / 2013


Sitemizi ilk kurduğumuz dönemde "Ülkemizin Metafizik Kuşatılma Haritası" başlıklı bir yazı yayınlamıştık. Hukuki ve çeşitli bazı özel nedenlerden dolayı, bu yazının devamını yayınlamadık. Bunu ise, Milli ve Manevi değerlerden uzak olan güvenlik, istihbari kadroların becerisizlikliğine atfettik.  Son güncel olaylardan olan Gezi Parkı Eylemleri hakkında da kısa bir kelâm etmek istedik.
 
Olay açık net görülmektedir ki; Gezi Parkı Eylemlerinin altında yatan gerçek İslamiyete düşmanlıktır... Birileride gaza gelip bu düşmanlığa ortak oluyor... Din düşmanlarının organize bir harekatıdır... Gezi Parkı bahane... Şeytanın ağına düşürdüğü ve dış güçlerin zehirley
ip dinden uzaklaştırdığı dimağların toplu bir hareketidir, Gezi Parkı eylemleri... 

Sözün özü: Vatan hainliğinin, Milli ve Manevi değerlere düşmanlığın dışa vurduğu bir hareketlenmedir bu eylemler.. Pkk'lısının, solcusunun kol kola vatana ihanetin eylemini gerçekleştirdiği yerdir, Gezi Parkı eylemleri.... Dedik ya, Gezi Parkı bahane....

Buna alet olanlar, gerek bu dünyada gerek ahirette, bunun hesabını vereceklerdir. Bu dünya kendi başına yaratılmadı değil mi? 

Hesap görücü olarak ALLAH (cc) yeter... O'ndan (cc) başka ilah ve yaratıcı yoktur..

Ey gafil, Ebu Cehillerde uğraştı bu nuru söndürmek için, ama helak oldu gitti... 

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor." (İbrahim suresi, 42. ayet)
 
Aşağıdaki bazı resimler olayı özetliyor sanırım:
metafizikmerkez.org / Eşref Pekcan

Bu haber 7516 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Redditİstihbarat

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI! SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında Bazı dizi ve kitaplara konu olan, saçma sapan bilgiler ile bulandırılan bir konu...

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 24723436
Toplam Çoğul: 29814396

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi