Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

İstihbarat Örgütlerinin Cinleri Kullanması

İstihbarat Örgütlerinin Cinleri Kullanması

Tarih 07 Temmuz 2015, 15:33 Editör

Notumuzla birlikte yeniden yayınlıyoruz.. TRT'de yayınlanan Büyük Takip programında, istihbarat birimlerinin cinleri nasıl kullandığının bir kısmı anlatıldı.

Not: Web sitemizin uhtevasına binaen ettakraru ahsen mukabilinde bu haberleri arada vermekte fayda var. Lakin, şunuda belirtmek lazım. Günümüzde nasıl ki, en değerli kutsalımız dinimizi istismar edenlerin haddi hesabı yokken, dış düşmanların dezene ve proje çalışmaları devam ederken, elbette metafizik konuları dezene etmek veya kontrol altında tutmak adınada dindar görünüp çeşitli devlet kurumlarına sızdığını ayrı bir not etmek lazım..

Haber:

Büyük Takip'in TRT'de yayınlanan programında, istihbarat birimlerinin cinleri nasıl kullandığının bir kısmına yer verildi.

MOSSAD, CIA, KGB gibi teşkilatlar istihbarat için cinlerden faydalanıyor. Rusların denizaltılarla iletişime geçmek için cinleri kullandığı ise bir başka iddia.

İzleyicileri en çok şaşırtan iddia ise NASA adına geldiğini söyleyen bir kişinin Sakaryalı ünlü bir cinci hocayla görüşmek için Turgut Özal'ın yardımcılarından yardım istediği iddiası oldu.

ABD'nin merkezi haber alma teşkilatı CIA'nın, İsrail istihbarat örgütü MOSSAD'ın bu alanda çalışmaları olduğu fakat, metafizik yoluyla istihbarat elde etme konusunda en tecrübeli örgütün Rusların KGB'si olduğu bilgisine yer verildi.

Rusların, denizaltılarla cinler aracılığıyla iletişim sağladığı belirtildi.

CİNLER NASIL İSTİHBARAT SAĞLIYOR

Araştırmacı Yazar Ömer Özkaya, Turgut Özal'ın yardımcılarından Yalçın Koçak'ın yaşadığı bir hadiseyi anlatarak, "Ne yazık ki bizim coğrafyamızdaki insanlara cinlerin istihbaratta kullanılması fikri, garip yada saçma sapan gelse de Amerika, buna benzer çalışmaların içinde" dedi.

Özkaya, Koçak'a referansla gelen bir Amerikalının "Yalçın Bey, ben NASA'da çalışıyorum. Sizden bir ricam var, Sakarya'da bir hoca varmış, beni ona gönderir misiniz?" dediğini; Koçak'ın "Konu nedir?" sorusunu yöneltmesi üzerine de, "Ben açıkca söyleyeyim, biliyorsunuz bizim uzayda bir hayli uydumuz var ve bunlar zaman zaman arızalanıyor. Biz acaba, bu uyduların tamirinde cinlerden istifade edebilir miyiz, ben Sakarya'daki hocanızla bunu konuşmak istiyorum." cevabı aldığını belirtti.

Cinler hakkında bilimsel araştırmalar yapan ve bir de kitap yazan İlahiyatçı Yazar Mehmet Şeker de, cinlerin duyduklarını irtibatlı oldukları insanlara aktarabilme özellikleri bulunduğunu ifade etti.

Program kaydını izlemek isteyenlere: Trt - Büyük Takip - İstihbarat Örgütleri ve Cinler - 2012

Bu haber 14809 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Redditİstihbarat

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI! SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında Bazı dizi ve kitaplara konu olan, saçma sapan bilgiler ile bulandırılan bir konu...

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 24723449
Toplam Çoğul: 29814409

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi