Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

Günümüze Özetle Bazı Deşifreler

Günümüze Özetle Bazı Deşifreler

Tarih 05 Ocak 2016, 10:29 Editör

Dinimiz ve ülkemiz üzerinde dönen plan ve çarklara BİR BAKIŞ'ta bir yapalım..

Hilal ve Haç'ın savaşı söylemini sık sık duyarız..

 

Halbu ki, siyon yıldızı Haç'ı hakimiyeti altına almış durumda.. İsrail'in katliamları, aldıkları insanlık dışı kararları vs. bunu açıkça göstermektedir. Haç, siyon yıldızı karşısında mağlup olmuş ve boyunduruğu altına girmişti.. Siyon Karteli, karşısında düşman olarak sadece Hilal'i yani İslam'ı görmektedir..

 

Ayetle sabit olan insanlık düşmanı şeytanın varlığında, dünya hayatımızda "Baş şeytan ülke İsrail" tanımı, İsrail'in "insanlık düşmanı" özelliğini kısaca açıklamaktadır..

 

Baş şeytan İsrail; Ülkemizi dini, geçmişi ve konumu itibari ile açıktan olmasa da, göreceli yoldan düşman olarak gördüğünden; Sindirme, yıldırma, yıkma, darbe plan ve projelerini uygulamaktan vazgeçmemektedir..

 

Bu nokta da 2. Abdulhamit Han dönemi ile Recep Tayyip Erdoğan dönemini kısa bir kıyas yapmak ve özellikle darbe seneryolarına, planlarına dikkat çekmek istiyorum.. Lakin, bizim yalakalıkla işimiz olmadığından şunu da açıkça söyleyelim; 2. Abdulhamit Han maneviyatı ile Recep Tayyip Erdoğan maneviyatı bir tutmuyoruz, Erdoğan'ın manevi anlamda birçok zafiyeti olduğunu da söylemeliyiz.. Sonuçta manevi dengelerinden ziyade bu noktada bulundukları mevki ve konumlarına nazaran devam edeceğiz..

***

 

Ulu Hakan'a birçok defa suikatlar yapılmıştı ve en büyük çapta olanı 1905 yılında Yıldız Suikastı olarak tarihe geçmişti. Failler Ermeniler gibi görünsede arka planda masonların ve dolayısı ile Ulu Hakan'a büyük bir kin besleyen Yahudi Siyonizminin olduğu bir suikastti.

 

Tarihi Şişli Etfal Hastanesi kayıtlarına da geçen ve 2. Abdülhamit Han'ın belli aralıklarla kan tahlili yaptırdığı ve zehirlenme suikastlarına karşı tedbir aldığı bilinmektedir.

 

Sultan 2. Abdulhamit Han'ın 33 yıl hasta Osmanlı'yı tedavi etmesinde ve müspet anlamda büyük atılımlar yapmasında ki en büyük etkenlerden biri de, çoğunluğunu ehli tarik mürid ve dervişlerin oluşturduğu, Metaziğide etkili kullanan istihbarat teşkilatı idi, kimileri Yıldız İstihbarat Teşkilatı da dedi buna..

Lakin, tahttan indirilmesinde hal kararını bildirmeye gelenler de manidar; Yahudi, Ermeni ve satılmış Osmanlı vatandaşı (Kesin bir gerçek var ki hepsi de mason)..

 

 

Şu bir gerçek ki, üst derecelerinde açıkça şeytana tapma ayinlerinin olduğu masonluğa kendini satanın ne Müslümanlığı kalır, ne Osmanlılığı..

 

Evet, can alıcı sorulardan biri; Yıldız İstihbarata ne oldu da Padişaha darbeyi engelleyemediler veya engellemediler ???

 

 

 

Şimdi küçük bir beyin fırtınası yapalım, bakalım bir şeyler çıkacak mı?

 

2. Abdülhamit Han’a yapılan birçok suikast-darbe girişimi ile Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan suikast-darbe girişimlerinde bazı unsurlar haricinde benzerlik gözlenmekte..

 

Geçtiğimiz yıllarda darbe girişiminde bulunan paralel yapı ile Ulu Hakan’a hal kararını bildirmeye gelen Siyonizmin(Elle tutulur anlamda Masonlar) maşaları aynı pozisyonda..

 

Nedense hiç gündeme gelmiyor, masonluk ve paralel yapının ilişkileri.. Yada bilinçli olarak mı getirilmiyor (!?) Halbu ki biz dahi bunu zahiri olarakta görmüştük... (!?)

 

 

R. Tayyip Erdoğan’ın açık kanallarını iyi kullanan Siyon Hahamları metafizik suikaste bile yeltendi.. Mercedes’de mahsur kalma vakası.. (!?) Diğer metafizik operasyonlarda cabası, kimse İran'dan bahsetmesin, İran'ı ve metafizik gücünü kullanan da İsrail.. Çünkü baş iblis'in sağ kolu İsrail...

***

Siyon dağında ki hahamlar ve metafizik kadrosu ülke liderleri ile yakından ilgileniyorlar.. Putin'i yakın markaja aldılar, KGB'nin Metafizik Papazlarıda çaresiz..

 

***

 

 

Devlet erkanımıza zamanında özellikle Avrupa ülkelerinde Hahamların özel hazırladığı büyüler nasıl ve hangi amaçlar için içirildi ?

***

 

 

Örtülü ödenekleri daha fazla kendilerine çevirmek isteyen bozuntuların, karışıkların birbirlerine metafizik etkiler(büyü, saldırı vs.) çektikleri bir istihbari ortam.. Şişirilen müsteşarlar...

 

 

Örtülü ödeneklerin %80'i yerini bulsa, inanın şu an ki konumdan üç-dört adım daha önde olunurdu... Yıllardır Paralel yapıvari şebekeler kullandı, şimdi ise yerini doldurmaya çalışan şaklabanlar.. Hükümet yardakçıklarına ve BİT'lere rağmen...

 

 

***

 

 

Cumhurbaşkanımızın da katılımı ile Necip Fazıl ödülleri töreni yapıldı.. Necip Fazıl'ı, üstad Necip Fazıl yapan mürşidi Nakşibendi tarikatı şeyhlerinden Seyyid Abdulhakim Arvasi ks. Hazretlerini görmezseniz.. Güzelliğe bakıpta, güzelliği görememek talihsizliği yaşarsınız..

Bu notumuz; Hani, tarikat münkiri olupta "yüzsüzçe" ödül alanlar olurya, onlara ithaf olunur..

 

***

 

En ufak fırsatta "Mollalar İran'a" "Türkiye'yi İran Yapmayacağız" diye çığlık atan CHP-Sol zihniyet, milletvekilleri Eren Erdem denen şahsın İran taraftarlığı yapmasından sonra, ya tövbe etmeliler, ya da bavullarını toplayıp İran'a gitmeliler..

 

 

***

 

2011 yılında "Tayyip abi para ver" diyen Kırgızistan Cumhurbaşkanı, uçak krizinde Rusya'dan yana taraf tutuyorsa.. Kgb işini iyi yapmış demektir.

 

 

***

 

 

ODTÜ'de namaz kılan gençlere yapılan saldırı İslama ve vatanımıza yapılan açık bir saldırıdır. Failleri bu yönde ceza almalılar.

İslam'a yapılan hiçbir saldırı karşılıksız kalmaz, gerek bu dünya, gerek ahiret..

Üstad Necip Fazıl'ın güzel bir sözü geldi aklımıza; "Elin gavuru okur, atomu böler; Bizdekiler okur vatanı böler.."

 

***

 

 

Cahiliyede toprağa gömülen kız çocukları, modern çağda(!) modaya, medyaya gömülüyor..

 

 

***

 

 

Kendini Rusya'ya satmış bir kukla.. Bu bile metafizik istihbarat yapıyor.. Sahiplerinin izinden gidiyor.. Hain Kadirov..

***

 

Suriye'yi İran'a teslim edin diyen, İran'a sempatizanlık yapan ve İslam’ın sahih derğerlerine saldıran bir truva atı var.. Bu şahıs ve gruplarını destekleyen bakan müsveddelerine ne diyeceğiz??

 

***

 

 

Şia; Cumhurbaşkanlığı, MİT, Bakanlık dahil kılcal damarlara, her yere sızdılar maalesef, kişisel ihtiraslarından dolayı devre dışı kaldığı için söylüyorum, "Başbakan Yardımcısı sıfatı ile" Bülent Arınç, Mustafa İslamoğlu'nun düzenlediği bir etkinliğe gidip yüzüne karşı İslamoğlu'na methiyeler düzmesini unutmadık!!! Bunlara karşı mücadele edenlerin önleri kesiliyor, projeleri askıya alınıyor.. Ama o oturduğunuz koltuklar bir gün yutacak sizi...

 

 

***

 

 

Cansu Canan - Öteki Gündem HaberTürk Tv , reformist din tahripçisi Caner Taslaman'ı konuk çıkaracakmış.. Zehir evlere yayılıyor.. Ey, HaberTürk ve buna benzer Tv kanalları, Peygamber düşmanlarını ekranlarda konuşturarak, ülkemize belaları çekiyorsunuz..

Bu şeytani güçlerin işlerine yaramıyor da kime yarıyor ??

 

***

 

 

Esad askerleri yanında Rusya ve şii İran askerleri de Türkmen kardeşlerimize karşı savaşıyorlar. 2012'de www.irangercegi.com web sitemizi neden yayına aldığımız anlaşılıyor sanırım..

 

***

 

3-4 Sene önce İsrail'in ülkemiz de ki "satılmış" metafizik hücrelerinden bazılarının Putin üzerinde mesai harcadığının belirtileri... İmam-ı Azam'ı Buhari'yi inkar eden istihbaratçı bozuntularının eline kalsaydık halimiz niceydi.. Evliyaullahın duası himmeti olmasa, rahat koltuğunuzda da oturamazdınız..

 

***

 

Paris saldırıları sonucu dünya ülkeleri bakın nasıl bir durum sergiliyorlar. Bazı önemli yapılarını Fransa bayrağı rengine bürüdüler. Suruç Diyarbakır Ankara saldırılarında neredeydi bu ülkeler??? Hani sözde özgürlükçü hdpkk ve chp sol zihniyeti o kafalarına bunu sorabiliyor mu???

 

***

Büyük(!?)  bir haber sitesinde, "Mevlana'nın Kehanetleri" başlığında bir resim paylaşmışlar. Oysa ehli sünnet vel cemaatte buna evliyanın keşif ve kerameti deniyor, ah bir bilseniz bu zatlar'da daha ne güzellikler var.. Tarikat münkirlerine de ithaf olunur:

"Mevlana Hz. 13. asırda atom bombasının tehlikelerinden söz ediyor. Dokuz gezegenin bulunduğunu söylüyor. Oysa bilim bunu ancak 1930 da ortaya koyabildi."

 

Şunu da not olarak geçelim; Buraya yazamadıklarımız, yazdıklarımızı yarı yolda bırakacak cinsten..


Her doğru, her yerde söylenmez ..


Edep ve adap bizim vazgeçilmezlerimizdendir.. 

 

Allahu Teala dinimizin ve ülkemizin üzerinde planları olanların planlarını başlarına geçirsin ve onları içlerinden eritsin. Amin.

 

Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah onu bilir). (İbrahim 46.)

 

MetafizikMerkez.org


Ek not: Bisimit amcanın Cifir savaşları yazısını dinledim geçende, işini iyi yapıyor, sapla samanı karıştırmış, metafizikle cifir ilmini birbirine karıştırmış. Cifir ve ebced ilmi bir anlamda, Allahu Tealanın geçmişe ve geleceğe yönelik koyduğu bazı şifreleri öğrenme ve okuma sanatıdır. Bisimit, panzehir olan en can alıcı noktayı ya bilerek söylemedi, yada idrak edemedi.. Bu Bisimit o kadar masum değil! Hele ki, Dilipak ile aynı karede görünüyor, lakin aynı zihniyette ise vay geldi haline..Bu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz;Siteye yazıyı ekledikten iki gün sonra bu haber medya da yer aldı, tevafuk diyelim...


Bu haber 8827 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Redditİstihbarat

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI! SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında Bazı dizi ve kitaplara konu olan, saçma sapan bilgiler ile bulandırılan bir konu...

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 24723452
Toplam Çoğul: 29814412

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi