Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

Mustafa Koç'a metafizik suikast mi yapıldı?

Mustafa Koç'a metafizik suikast mi yapıldı?

Tarih 22 Ocak 2016, 14:44 Editör

Siyonistleri rahatsız eden durumlar ışığında farklı bir bakış açısı...

Sevgili arkadaşlar,

Mustafa Koç’un vefatı üzerine yazılanlar çizilenler ve komplo teorileri havada uça dursun, durum analizi yapmak için biraz resimlere göz atmak lazım..

Koç ailesi ülkemiz de ki bütün masonik, siyonist yapılanmalarda başı çeken bir aile.. Lakin, Mustafa Koç'un hükümet hakkında en son ki destek çağrısı, ciddi anlamda alarm vermişti, ülkemizde ki en etkili silahlarının susmasına ve hatta kendilerine dönme ihtimaline işaretti, siyonistler bunu kabul edemezdi.......

Suikast girişiminin nasıl olabildiği hakkında ki analizlerimizi ve Mustafa Koç'un zaafiyetlerini yazmak istemiyoruz, aslında ehli sünnet çizgide bu alanda ilim okumuş bir kişi bazı ayet ve hadislerden bunu çıkarabilir.. Çünkü Kuran ve sünnette, Rahmani ve şeytani düzenin içeriği, yapısı vs. hakkında bilgiler verilmekte! İş, sadece doğru bakmakta ve ehlinden istifade etmekte..15.01.2016 Tarihli haberlerde şöyle başlıklar vardı:

Mustafa Koç: Uluslararası platformlarda hükümetimize destek olmalıyız

 

 


Vefatından sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları da manidardı ve şöyleydi;

"Değerli arkadaşlar kader planı işliyor bundan kurtuluş yok yaşa falan bakmıyor. Bir gün önce Mustafa Bey ve Ali Bey bendeydiler. Bu süreç içerisinde savunma sanayi ve diğer sanayi sektörlerine yönelik atılacak adımları aramızda konuştuk ve daha neler yapılabilir bunu konuştuk. Altay tank projesini daha önce onlara vermiştik bu ve benzer konuları değerlendirdik. Sabah kalktığımda haberlerde gördüm ve ailesini aradım. Kendilerine rahmet temennisinden başka bir şeyimiz yok."Elbette, Koç'ların milli ve manevi değerlerimize menfi anlamda ki bakış ve yaptırımlarını es geçemeyiz.. Bir ihanet ve isyan hareketi olan Gezi olaylarında ki duruşları vs. diğer yönleri.. Lakin, son zamanlarda hal ve hareketlerinin analizi ile aslında müspet bir oluşumun zemini hazırlanmaktaydı, hal böyle iken durumdan rahatsız olan siyonist dış mihraklar bu duruma sessiz kalmadı ve kendilerince cezalandırdı...


Konuyla göreceli yoldan bağlantılı olduğunu düşündüğümüz arşivden bir haber başlığı ile devam edelim: Aselsan Mühendisi Erdem Uğur Evinde Ölü Bulundu.. Tarih 16.01.2015...

ASELSAN’da çalışan mühendis Erdem Uğur (28) evinde ölü bulundu. Polisler Erdem Uğur'un dairesine girdiğinde 'Dikkat gaz açık' yazılı bir uyarı notuyla akrşılaştı. Uğur, yanında mutfak tüpü, tüpün hortumu da yatağın içindeyken ölü halde bulundu. Daha önce de ASELSAN'da çalışan 5 mühendis esrarengiz şekilde ölü bulunmuştu.

MetafizikMerkez.org not: Bu gencimiz ne yazık ki metafizik saldırı sonucu, cinnet durumu yaşatılarak, intihar ettirilmiştir. Aslında bıraktığı not ile bilincinin tam olarak ele geçirilmediği ve intihar düşüncesinin işlendiği zaman dilimine işaret edilmekte, metafizik etki tam olarak gerçekleşince intihar eylemini devreye sokup yaşamına son verdi. Aslında bu bir intihar değil, resmen suikasttir.. Bu tarz saldırıları çözümleyecek ve engelleyecek kadroların hali ise içler acısı, delik deşikler.. Dualar ve manevi yardım olmazsa, harap-lığınız, hastalığınız daha da bir derinleşirdi.. Lakin, manevi yardımlar alemi İslam ve devletin bekası içindir, sizler ise bu düzende ihanetvari düşünce ve tassuplarınızla nereye hizmet ettiğinizi göremiyecek kadar acizsiniz.. Milli ve manevi değerlerine bağlı birey ve kadroları tenzih ederiz, lafımız güvenlik ve istihbari kadrolarda ki koltuk ve makam sevdalısı maneviyattan bihaber münkir parazitleredir..

Zamanında da bazı kısa şeyler yazıp çizmiştik: http://www.metafizikmerkez.org/detay.asp?haberID=219


Mustafa Koç'un, vefatından bir gün önce R. Tayyip Erdoğan ile görüşmesi basına da sızmamıştı, bir gün sonra vefat etmesine tesadüf mü diyeceğiz, tevafuk mu?? Bu siyonistlerin mesajının tam yerine gitmesi için bir işaret miydi???

 

Koç’un mide küçültme yaptığından dolayı da kalp krizi geçirdiğini söyleyenler çok fazla, Prof. Dr. Bingür Sönmez Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak şunları söylemiştir;

“Obeziteye yönelik yapılan mide küçültme operasyonu ile kalp krizi arasında herhangi bir bağlantı yoktur.”


Biz bu bilgileri metafizik ve fiziki verilerin değerlendirilmesi sonucu söylüyoruz.. Sağlamayı sağlam yaparsanız, çözümleme kolay olacaktır.. Lakin, metafizikte fiziki delile ulaşmanız zordur; güçlü, genç ve itikadı sağlam ehli sünnet bir ekibe ihtiyaç vardır..  

Metafizik alanında devlet nezdinde bir şey yapılıyor elbette, ama Yıldız İstihbarat’ın varlığında Siyonizm ve maşası masonluğun II. Abdülhamit’e darbe yapmasını idrak edemediğiniz müddetçe, tehlike sirenleri sizleri bırakmaz.. Bu arada kimsede kendini II. Abdülhamit Han’dan üstün görmesin..

Başlık konumuza gelirsek, velev ki Mustafa Koç metafizik bir müdahale olmadan vefat etti diyelim, Mustafa Koç’un son demeçleri ve vefatından bir gün önce cumhurbaşkanını ziyaret etmesine bakarsak, bu haliyle göçüp gitmesi kimin işine gelir, cevabı zor olmasa gerek..

Koç ailesi intikamını insanlık düşmanı siyonizmden almalı, nasıl mı? Onlara hizmet etmeyerek!! Görecek ki arkasında yüce milletimiz ve devletimiz var..

Çanakkale bizim tescilimiz, imzamızdır!!  

Bu anlattıklarımıza komplo teroisi, analiz ne derseniz deyin, Allahu Tealanın adaleti ve kaderi şaşmaz..

“…Oysa Allah, göklerdeki ve yerdeki her şeyi bilir. Allah, her şeyi hakkıyla bilendir…” (Hucurat 16. Ayet)

“Artık kim zerre ağırlığınca bir hayır işlerse, onun mükâfatını görecektir. Kim de zerre ağırlığınca bir kötülük işlerse, onun cezasını görecektir.” (Zilzal 7-8. Ayetler)
Facebook sayfamızda bir kişi bu haber başlığı altına ütoyopya diyerek alaycı bir mesaj yazmıştı.. Fazla polemiğe girmiyoruz. Bu hareketi ile ancak silinir ve engellenir. Profil sayfasına baktığımızda mimar, batı hayranı, kendini Osmanlı torunu gören ve kendiyle çeliştiği belli olan birisi.. Batılı ülkelerde üniversitelerde “Metafizik-parapsikoloji” alanlarında bölümler açılıp, çalışmalar yapılırken, böyle okumuş cahillerin varlığında kendimizi bayağı bir sorgulamamız lazım..

Halbuki, gerçek Osmanlı padişahları, okumuş cahillerin ütüyopya dediği ilimlerden devletin bekası için istifade etmişlerdir..   İşte bu resimde Osmanlı padişahlarının kullandığı manevi zırhlı gömleklerinden bir tanesi..


Eklediğimiz diğer yazılara da göz atmanızı tavsiye ederiz..

Bağlantılar;

http://www.yenisafak.com/gundem/cumhurbaskani-erdogan-mustafa-kocla-son-anisini-paylasti-2394699

Bu haber 11659 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Redditİstihbarat

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI! SELEFİ RUKYECİLERE DİKKAT! SİTEMİZE GELEN YAZI!

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında

Ak Sakallılar şeklinde anılan Manevi Yapı Hakkında Bazı dizi ve kitaplara konu olan, saçma sapan bilgiler ile bulandırılan bir konu...

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 24723437
Toplam Çoğul: 29814397

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi